English

Prof. Dr. Hasan Engin Şener

İşletme Bölümü, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi

Eposta: hesener@aybu.edu.tr | Tel: 0312-906-1633| Ana Sayfa: www.enginsener.com

Merhaba, web siteme hoş geldiniz!

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İşletme Fakültesi, İşletme Bölümünde yönetim ve organizasyon ana bilim dalında tam zamanlı profesör kadrosunda çalışmaktayım.

Araştırmalarım, İnsan Kaynakları Yönetimi, Stratejik Yönetim, Kamu Politikaları Analizi ve Kamu Yönetimi alanları üzerine odaklanmaktadır. Kariyerim boyunca, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), İçişleri Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı ve Kalkınma Bakanlığı gibi çeşitli kurumların birçok projesinde uzman araştırmacı olarak yer aldım. Akademik çalışmalarıma ek olarak, İçişleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Dışişleri Bakanlığı gibi kurumlarda kamu personeline eğitim ve seminerler verdim. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi İç Tetkikçisi ve Türkiye Yükseköğretim Kalite Kurulu Dış Değerlendiricisiyim. Şu anda Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde Stratejik Yönetim ve İnsan Kaynakları Yönetimi dersleri ile Ahmet Yesevi Üniversitesi'nde Yönetim Teknikleri dersleri veriyorum. Ayrıca Mülkiyeliler Birliği, ODTÜ Mezunlar Derneği ve Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) üyesiyim. Güncel Türkçe özgeçmişime bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Youtube kanalımda 10 bölümlük "Kim, bize ne öğretti?" serimin ikinci bölümünde Atatürk'ü andığım kısa videomun linkine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Atatürk bize ne öğretti?

Web sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim. Herhangi bir soru veya daha fazla bilgi için lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İletişim Bilgileri

  • e-Posta: hesener@aybu.edu.tr
  • Tel: (00-90-312) 906 16 33
  • Faks: (00-90-312) 906 29 61
  • Ofis: Esenboğa Merkez Kampüsü, B Blok, Oda no. 276, Ankara, Türkiye